توضیحات

اکسپت مقاله ISI

موسسه تحقیقاتی پردازش که دارای سابقه طولانی در ارائه خدمات پژوهشی می‌باشد دارای دپارتمان‌های مختلفی می‌باشد که از جمله مهمترین و فعال‌ترین این دپارتمان‌ها، بخش اکسپت مقاله ISI است. این دپارتمان که در آن متخصصانی در حوزه پژوهش، وب و اینترنت و علم سنجی حضور دارند، دارای وظایف متعددی است: تشخیص مجلات جعلی و واقعی، انتخاب مجله مناسب برای یک مقاله، ویرایش علمی مقالات برای گرفتن اکسپت مقاله ISI، و .. از جمله وظایف این حوزه است.

اکسپت مقاله ISI به دلیل اینکه در تاریخچه علمی یک دانشجو یا استاد به عنوان یک سند مهم تلقی می‌شود باید با رعایت تمام اصول انجام گیرد. موسسه ایران تحقیق آمادگی دارد که با استفاده از تمام توان خود در سریع‌ترین زمان ممکن مقاله شما را در مجلات معتبر اکسپت نماید.

اکسپت مقاله ISI در رشته‌های زیر

اکسپت مقاله ISI در رشته‌های فنی مهندسی: مهندسی برق، مکانیک، کامپیوتر، معماری، عمران، صنایع، مواد، کشاورزی

اکسپت مقاله ISI در رشته‌های علوم انسانی: روانشناسی، مشاوره، مدیریت، علوم سیاسی، جغرافیا، تربیت بدنی، حقوق، کتابداری، زبان انگلیسی

اکسپت مقاله ISI در رشته‌های علوم پایه: پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، زیست شناسی، ریاضی، فیزیک، شیمی، پرستاری و مامایی

اکسپت مقاله ISI در کوتاهترین زمان

با توجه به اینکه موسسه تحقیقاتی پردازش همکاری های گسترده‌ای با برخی از مجلات بین المللی دارد و همچنین به تعداد بسیاری از مجلات ISI دسترسی دارد، امکان اکسپت سریع مقاله شما در مجلات معتبر وجود دارد. بنابراین شما می‌توانند با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط موسسه، اکسپت مقالات ISI خود را در کوتاهترین زمان ممکن درسافت نمایید.

اکسپت تضمینی مقاله ISI

گرچه نمی‌توان ادعا کرد که اکسپت تضمینی مقاله ISI به صورت کامل وجود دارد اما با توجه به همکاری چندساله موسسه تحقیقاتی پردازش با مجلات معتبر، امکان اکسپت و چاپ مقالات ISI تا حد زیادی وجود دارد. به همین دلیل موسسه آمادگی دارد تا اگر در مدت تعیین شده اکسپت مقاله شما ارائه نشد تمام هزینه‌های شما برگشت داده شود. بدیهی است که این رویداد تنها در موارد نادری اتفاق خواهد افتاد. تماس: روزهای کاری  09128501912و

جهت اکسپت مقاله کافی است مقاله مورد نظر را به ایمیل ما ارسال نمائید. برای تدوین و اکسپت مقاله بعد از مطالعه و بررسی مقاله تان توسط همکاران گروه اکسپت پیپر، شما را از روند اکسپت مقاله با ایمیل یا تلفن آگاه می‌کنیم و در کمترین زمان ممکن در بهترین مجله، اکسپت مقاله شما را انجام می‌دهیم. همچنین در صورتی که مقاله تدوین شده و کاملی در اختیار نداشته باشید جهت تدوین و اکسپت مقاله نیز شما را یاری می‌نماییم. همانطور که مستحضر هستید تدوین مقاله علمی و همچنین اکسپت مقاله از ارزش و اهمیت بالایی برای بسیاری از افراد در مقاطع مختلف تحصیلی برای دریافت مدارج بالاتر چه در دانشکاه به عنوان مدرس و چه به عنوان دانشجو بسیار مهم و تعیین کننده است. حتی برخی از افراد در ادارات با ارائه مدارک معتبر مبنی بر تدوین و اکسپت مقاله می‌توانند در ارتقاء وضعیت شغلی خود گام مهمی بردارند.  مدرسین دانشگاهی نیز با داشتن مدرک معتبر مبنی بر اکسپت مقاله و ارائه به دانشگاه بر اساس رتبه بندی های موجود در دانشگاه‌ها می‌توانند مدارج بالاتری در دانشگاه دریافت کنند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان برای هر نوع خدمات تدوین و اکسپت مقاله می‌توانبد با ما تماس بگیرید و از هرگونه راهنمایی و مشاوره بهره مند شوید.

 همچنین در صورت تمایل برای سایر امور مربوط به مقاله از قبیل:

  • ترجمه تخصصی مقالات به انگلیسی
  •  آنالیز آماری داده ها
  •  ارزشیابی مقالات علمی جهت اکسپت مقاله در ژورنال های معتبر
  •  ادیت و ویرایش حرفه‌ای مقالات علمی انجام شده‌ی شما توسط مترجم انگلیسی زبان
  • مشاوره تعیین موضوع  برای  مقاله‏‏
  •  تعیین مجله مناسب برای اخذ پذیرش
  •  ارزیابی مجلات پیشنهادی از طرف شما برای اکسپت مقالات
  •  آموزش مقاله نویسی و پروپوزال نویسی
  • قابل ذکر است تمامی فعالیت‌ها با قیمت مناسب و کاملاً دانشجویی صورت می‌گیرد.

خدمات موسسه در دپارتمان مقالات، در چهار سطح تعریف می شود :
۱- تعریف موضوع از سوی موسسه، ارائه لیست موضوعات به متقاضیان و انتخاب یکی از آنها ، تدوین مقاله (یک  روزه) ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت (۳ هفته پس از سابمیت) ، چاپ مقاله (یک تا ۲ ماه پس از اکسپت)
۲-استخراج مقاله از پایان نامه انجام شده متقاضیان و به روز رسانی و تقویت آن در حد اکسپت و چاپ در ژورنالهای مورد نظر
۳- ارائه مقاله فارسی از سوی متقاضیان (با نامه عدم ارسال مقاله به هیچ ژورنال دیگر) ، ویرایش مقاله و حذف و اضافات و اعمال تغییرات لازم جهت ارتقاء سطح مقاله جهت چاپ ، ترجمه مقاله از سوی موسسه، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت ، چاپ مقاله
۴- ارائه مقاله تدوین شده و ترجمه شده از سوی متقاضیان(با نامه عدم ارسال مقاله به هیچ ژورنال دیگر) ، ویرایش مقاله و حذف و اضافات و اعمال تغییرات لازم جهت ارتقاء سطح مقاله جهت چاپ ، ترجمه مقاله از سوی شرکت ، سابمیت و ارسال مقاله به یکی از ژورنال های ISI مرتبط ، اخذ اکسپت ، چاپ مقاله
شایان ذکر است ژورنال هایی جهت چاپ معرفی می شوند که مورد تائید وزارت علوم و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی باشد و امکان سرچ مرتبه علمی و سایر مشخصات ژورنال در سایت تامسون (http://scientific.thomsonreuters.com) برای متقاضیان وجود دارد.
نکته و هشدار :
• هزینه کار پس از اخذ اکسپت جهت اطمینان متقاضیان اخذ می گردد.
• فایل مقاله در دو زبان فارسی و لاتین در اختیار مراجعین قرار می گیرد.
• ژورنال مقصد جهت اکسپت و چاپ مقاله ، پس از نهایی شدن کار با متقاضیان هماهنگ می گردد. تا حد امکان مقالات به ژورنال های تخصصی موضوع مربوطه و دارای ایمپکت فاکتور (Impact Factor) ارسال می گردند.
متاسفانه سایت هایی وجود دارند که با اسم یک ژورنال معتبر اقدام به پذیرش مقالات ، اکسپت آنها و حتی چاپ آنها می کنند در حالیکه کاملا جعلی اند و تنها از نام ژورنال آی اس آیی که واقعا وجود دارد استفاده می کنند. تعداد این سایت ها کم نیست.
• متاسفانه گزارشات فراوانی مبنی بر سوء استفاده سودجویان در این حوزه دریافت شده است. توصیه می شود جهت اطمینان خاطر ، حتما بصورت حضوری به مرکز مورد نظر مراجعه نموده و سابقه کار را (مقالات اکسپت شده و چاپ شده) را رویت فرمائید.
• متاسفانه اخیرا ژورنال هایی حتی با ایندکس آی اس آی ، مقالات مختلف را بدون داوری علمی و تنها با هدف کسب درآمد از این طریق ، پذیرش می نمایند که این اکسپت در مراکز علمی (دانشگاه های داخلی ، خارجی ، وزارت علوم و …) مورد قبول نمی باشد ، لذا توصیه می شود برای انتخاب ژورنال جهت چاپ مقالات ، به لیست سیاه وزارت علوم (Blak List) و میزان ایمپکت فاکتور ژورنال ، توجه فرمائید. بخصوص دانشجویان دکتری برای ارزیابی مدارک خود در وزارت علوم و همچنین متقاضیان اخذ پذیرش دانشگاه های معتبر خارجی جهت ادامه تحصیل.
• با مراجعه حضوری در دفتر مرکزی این موسسه، از مشاوره رایگان جهت چاپ مقالات و رویت بیش از چهارصد مقاله اکسپت شده و چاپ شده بهره مند گردید

نقد وبررسی

نقد بررسی یافت نشد...

اولین نفر باشید که نقد و بررسی ارسال میکنید... “اکسبت مقالات ISI”

چهار + نوزده =